Новини по нашому 497 Переглядів 0 Рейтинг

Зброя: новації для цивільних (відео)

травня 06 / 2022
Зброя: новації для цивільних (відео)


Хоч і Закарпаття- один з мирних регіонів, але інформація про новації щодо застосування зброї цивільними – може бути корисною, проте краще, щоб не знадобилася! Мова про Постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку застосування цивільними особами вогнепальної зброї під час участі у відсічі та стримуванні збройної агресії РФ та/або інших держав проти України у період дії воєнного стану», затверджена 15 квітня 2022 року.

Аби дати відсіч ворогу- можна застосовувати зброю! При цьому цивільні звільняються від кримінальної відповідальності, як це було у мирний час! Уряд затвердив Порядок застосування цивільними особами вогнепальної зброї під час участі у відсічі та стримуванні збройної агресії РФ та/або інших держав проти України у період дії воєнного стану.

Постанова затверджена 15 квітня 2022 року. Постанова визначає процедуру застосування вогнепальної зброї і боєприпасів громадянами України та іноземцями, які законно перебувають на території держави, на час дії воєнного стану. Проте, треба обов’язково повідомляти при реальній обстановці вище командування ЗСУ чи інших оборонних структур. Крім того, без повідомлення мають право застосовувати зброю у випадку особистої загрози чи іншим особам.

Відповідні законодавчі зміни щодо декриміналізації цивільних осіб за використання зброї вже діють!
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар