Новини по нашому 1 063 Переглядів 0 Рейтинг

На автозаправка Ужгорода , де наявний бензин та дизпаливо, – спостерігаються черги уже кілька останніх днів.

травня 03 / 2022
На автозаправка Ужгорода , де наявний бензин та дизпаливо, – спостерігаються черги уже кілька останніх днів.


На автозаправка Ужгорода , де наявний бензин та дизпаливо, – спостерігаються черги уже кілька останніх днів. На АЗС, де не має автівок – зразу ясно, що пальне відсутнє!

Або ж продають лише по талонах чи картках. Продаж усіх видів палива у місті обмежений, ціни лише за вихідні піднялися у середньому на 4-5 гривень за літр. Година –півтори – така черга на автозаправках Ужгорода спостерігалася на вихідних, а от у понеділок трохи ажіотаж спав! Водії стоять по 20-30 хвилин, аби заправити своїх залізних коней. У Середньому на 4-5 гривень здорожчали усі види пального тільки за останні кілька днів.

У наявності на ужгородських АЗС бензин -95 та дизпаливо лише преміум –класу. Обсяг відпуску палива встановлюють мережеві автозаправки самостійно: від 5 до 20 літрів. Де черги відсутні, зразу зрозуміло, пальне- відсутнє або заправляють лише по корпоративним талонам чи карткам. Водії з порозумінням відносяться до ситуації. Наприкінці минулого тижня, заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо, повідомляв громадськість, що залишок паливно-мастильних матеріалів у краї моніторять щодня.

За його словами, в області є запаси пального. Проблеми у деяких невеликих суб’єктів господарювання із закупкою та постачанням палива на свої АЗС. Стосовно мережевих заправок: паливо мають, але враховуючи невизначеність ситуації, не знають, що буде з поставками та логістикою, тому і обмежують продаж. Обіцяють налагодити постачання впродовж кількох місяців через ЄС. Детальніше про вирішення питання– повідомлять до кінця дня.
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар