Новини по нашому 927 Переглядів 0 Рейтинг

Закарпатські медики врятували життя переселенцю

березня 04 / 2022


В Ужгороді та Великоберезнянському районі збільшили кількість бригад, що надають догоспітальну допомогу. Завдяки цим оперативним превентивним діям, вже вдалося врятувати не одне життя.

Останній приклад- випадок у с. Волосянка, урочище Щербин. На диспетчерський пульт ЗТЦМЕД поступив виклик – у 32-річного чоловіка травма шиї. Бригада № 1301 у складі фельдшерів Павла ДРАНЧАКА, Іванни ВАСИЛЬНЯК та водія Сергія ГОТРИ, терміново виїхала на виклик.

Однак через засніжені дороги доїхати до місця де був пацієнт, автомобіль «швидкої» не зміг. Тоді медики з усім необхідним устаткуванням пішки через півметрові сніги, вирушили до садиби де знаходився пацієнт. Встигли подолати 3 км на одному подиху.

Пацієнт знаходився у вкрай важкому стані, кожна хвилина була на рахунку. Бригада надала догоспітальну допомогу хворому і майже годину стабілізувала його стан для подальшого транспортування. До автомобіля «швидкої» везли всюдихідом, який надав голова місцевого ОТГ.

Далі – медичною автівкою до Ужгородської ЦМКЛ. Зараз загроза життю 32-річному харків’янину минула. Він знаходиться під наглядом медиків і його стан стабільний.
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар