Новини по нашому 357 Переглядів 0 Рейтинг

Проблема сміття завжди турбує населеннят всього краю

жовтня 22 / 2021
Проблема сміття завжди турбує населеннят всього краю


Проблема сміття завжди турбує населеннят всього краю. Люди щодня викидають тонни сміття. Воно відправляється на звалище, де перегниває десятки років. Прикро, але за статистикою Україна – серед країн-лідерів за кількістю сміттєвих звалищ.

Проте є кроки в кращу сторону таки є. Громадяни починають бути більш свідомими. Наш край та загалом держава потерпає від сміття. Щодня люди викидають тонни відходів, що потрапляють на звалище та нікуди не діваються. Зробити чистою планету знов можливо лише через сортування сміття. В Україні діє Закон «Про відходи», який суворо зобов’язує сортувати сміття та забороняє захоронення на полігонах неперероблених твердих відходів. Зокрема йдеться й про те, що кожен українець повинен сортувати сміття.

Та чи всі дотримуються цього закону? В Україні діють чимало організацій, які закликають людей бути свідомими та почати сортувати відходи.

Адже дбати про довкілля є обов’язком людей. Дарина зазначає, що аби почати сортувати сміття, для початку потрібно знайти місце, де його приймають.

Рятують довкілля та дбають про планету – саме таку мету переслідує пан Дмитро. Він відкрив власний пункт переробки сміття.
Категорія : Новини по нашому


загрузка...


Залишити Коментар