Новини по нашому 1 321 Переглядів 0 Рейтинг

Хворого на ковід працівника міськради змушували вантажити тіло померлого від коронавірусу і везти в морг

вересня 29 / 2021


29 вересня журнаіст Віталій Глагола розповів історію, яка неприємно вразила закарпатців. За його словами, хворого на ковід чоловіка змушували вантажити тіло померлого від COVID-19 і везти його в морг.

"Працівника Ужгородської міськради направили на військові навчання у Старичі Львівської області. Через днів 10 у казармі він підхопив короновірус. При проходженні тесту, діагноз підтвердився". – зазначив Глагола.


Чоловіка госпіталізували тільки через 3 дні після підтвердження діагнозу. Направили у Львівський госпіталь, який розташований на вулиці Личаківській, 26.

"Але те, що сталося потім, для мене ідіотизм, за який мають бути покарані відповідальні. Чоловіка, який хворий на коронавірус, змусили запаковувати труп людини, яка померла від коронавірусу у цьому ж госпіталі. Йому дали чорний пакет і примусили запакувати тіло покійника, а потім відвезти у морг м. Львова. Хворий чоловік мав вийти за межі інфекційного відділення, вийти за територію госпіталю і везти тіло покійника в морг. Тобто пацієнт, який лікується від хвороби, їздить містом і возить тіло покійника... Це просто дикість", – написав Віталій Глагола.
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар