Новини по нашому 1 035 Переглядів 0 Рейтинг

Карпатський заповідник розпочав реалізацію потужного міжнародного проєкту "LIFE"

червня 02 / 2021

Збереження старовікових лісів у Європі: природна спадщина, загальний опис, синтез та екосистемні послуги», який націлений на захист пралісів і старовікових лісів у Європі. Одним із перших кроків у рамках його реалізації стала зустріч із керівництвом і активом Ясінянської територіальної громади, на якій представники нашої установи презентували інформацію про новий Проєкт і його основні завдання. Справа в тому, що проєкт реалізується на базі складової частини «Чорногора» Об’єкта Всесвітньої природної Спадщини ЮНЕСКО і її околиць, частково охоплюючи й територію Ясінянської ТГ. У рамках зустрічі, на якій КБЗ представляли в.о. директора М.П. Рибак, науковий координатор В.Ф. Покиньчереда та менеджер із комунікацій І.Д. Йонаш, йшлося як про сам проєкт, так і про ту величезну цінність, якою володіють місцеві праліси.

Ми регулярно інформуватимемо Вас, шановні читачі, про всі новини в рамках цього проєкту, тому залишайтеся з нами!На фотографії зліва на право:

І.Д. Йонаш, заступник начальника відділу рекреації та сталого розвитку КБЗ, А. М. Павлюк, староста с. Чорна Тиса, голова Асоціації виробників традиційних карпатських високогірних сирів; А. І. Делятинчук голова Ясінянської селищної ради, М.П. Рибак в.о. директора Карпатського біосферного заповідника
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар