Новини по нашому 1 106 Переглядів 0 Рейтинг

Поліцейські Рахівщини перевірили, як водії пропускають автомобілі спецтранспорту

жовтня 16 / 2020

14 жовтня, працівники груп реагування патрульної поліції Рахівського відділення провели на території обслуговування рейд із виявлення водіїв, які порушують вимоги законодавства щодо пропуску спецтранспорту.

Зокрема, правоохоронці з’ясовували, як рахівські водії пропускають автомобілі швидкої допомоги та пожежної служби. В результаті, до адмінвідповідальності притягнуто 7 правопорушників.

Нагадаємо, що ст.122-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає покарання в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 гривень) за ненадання водіями транспортних засобів переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, спеціалізованому санітарному транспорту бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, пожежної охорони, поліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями.

Поліція Закарпаття вкотре звертається до усіх учасників дорожнього руху, як водіїв, так і пішоходів, із застереженням - неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Адже у випадку зі спецтранспортом йдеться про людське життя та здоров’я. Тут дорога кожна хвилина.

Будьте свідомими та відповідальними!
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар