Новини по нашому 1 928 Переглядів 2 Рейтинг

Іван Пилипець випустив кліп-крик душі про біль Карпат

вересня 23 / 2020
20 вересня, на своєму ютуб-каналі відомий закарпатський співак Іван Пилипець презентував кліп на нову авторську пісню під назвою “Гора”. У зворушливій відеороботі артист порушує проблему незаконної вирубки лісів.

“Це мій крик душі на те, що відбувається не тільки у Карпатах, але й по всій країні загалом. Своєю роботою прагну привернути увагу всіх причетних до цієї глобальної проблеми, до свавілля так званих “чорних лісорубів” тощо. Для мене, людини, яка народилася й виросла серед мальовничих гір, на лоні природи, знищення лісу – це великий біль, тому саме через мистецтво ділюся ним із іншими, мрію, щоб спільними зусиллями суспільство зупинило незаконну вирубку Карпат, щоб не тільки на папері працювали закони про заборону вирубок, необхідність насадження молодих дерев і зберігання пралісів. Ми – діти Землі, нам тут жити. Гори Карпати – це дар, який ми отримали задля майбутнього життя… Що ми скажемо нашим дітям, чим ми будемо пишатися через тридцять років? Вірю, що у лісовому господарстві України є патріоти і професіонали своєї справи. Разом ми збережемо Карпати. Ще не пізно…”, – поділився Іван Пилипець.

Цікаво, що пісня написана ще минулого року, і співак навіть хотів її представити на “Євробаченні”, та не судилося. Однак на цьому завзятий артист не зупинився, а разом із відеооператором Андрієм Олагом відзняв кліп і у такий спосіб поділився своїм болем із краянами.

Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар