Новини по нашому 1 589 Переглядів 0 Рейтинг

На Рахівщині стартували роботи з розширення мосту через річку Труфанець

серпня 22 / 2020
На Рахівщині стартували роботи з розширення мосту через річку Труфанець


Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук розповіла Halyna Rethy.
В рамках Програми президента "Велике будівництво" для облаштування зручного під'їзду, зупинки та стоянки автотранспорту біля водоспада Труфанець, що розташований безпосередньо біля автошляху Н 09, розпочаті роботи з розширення мосту через річку Труфанець. Передбачений цілий комплекс будівельних робіт для зручного паркування та огляду туристичної перлини Карпат.

Зокрема, міст буде розширено на 5 метрів. Також виконавцем роботи, компанією ПБС буде облаштовано місце для зупинки автобусів з туристами безпосередньо біля водоспаду, пандуси та стійки для оглядового майданчика. Завершення дорожніх робіт та інфраструктури для огляду цієї туристичної перлини Карпат заплановано в поточному році.

Автомобільна дорога державного значення Н-09 проходить територією Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей. Туристична перлина водопад Труфанець знаходиться на 191 кілометрі цієї дороги. В поточному році тривають потужні ремонти на десятках ділянок Н-09 від міста Мукачево до смт Ясіня. В тому числі перевальні ділянки та ділянки ушкодженні в ході паводку.
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар