Новини по нашому 3 421 Переглядів 3 Рейтинг

«Солоний» відпочинок на Закарпатті, популярність зростає разом з цінами (відео)

серпня 10 / 2020
І для оздоровлення і для відпочинку. З року в рік в Солотвино їдуть тисячі туристів, хтось за рекомендацією друзів, інші вже випробували на собі лікувальну дію солоної води і не тільки. Як відомо, солотвинські озера виникли внаслідок просідання порід при видобутку солі з розташованих поблизу соляних копалень. Місцеві використали можливість зробити з цього туристичну родзинку.
«Солоний» відпочинок на Закарпатті, популярність зростає разом з цінами (відео)

Один великий мінус таких природних озер – велика кількість відпочивальників на один квадратний метр та відсутність належних умов. Втім, в останні роки в селищі почали стрімко розбудовувати інфраструктуру. Зараз тут понад сім десятків різноманітних відпочинкових баз. Невеликі дерев’яні будиночки для ночівлі, в яких з умов – лише ліжко, зараз вже не такі популярні, попри їх невелику ціну.

Приватні підприємці кажуть, намагаються тримати рівень, щоб задовільнити навіть найвибагливішого туриста. Басейни з солоною та прісною водою, дитячі майданчики, джакузі, комфорні номери – такі умови пропонують готелі вищого класу. Сіль — головний солотвинський скарб. Перше підземне алергологічне відділення відкрилось у цих краях у ще наприкінці 6- тих років. Базою послужила шахта №8.

Щоб пройти повний курс спелеотерапії потрібно не менше 10 –діб. Але приїжджають відпочивальники сюди і просто щоб відпочити та поплавати в особливій солоній воді. Через карантині обмеження, цього року іноземних туристів тут не зустріти, а от відпочивальників з інших областей вистачає. Попри відсутність закордонних гостей зараз готельно – оздоровчий комплекс заповнений на 100%. Такий «солоний» відпочинок в закарпатському селищі туристи називають гарною альтернативою морському. Ну а власники оздоровчих комплексів обіцяють і надалі «тримати марку» та ще більше популяризувати наш край.
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар