Новини по нашому 8 280 Переглядів 22 Рейтинг

Термальний басейн в Мукачеві з незрозумілих причин не працює вже три роки (відео)

липня 12 / 2020
Термальний басейн в Мукачеві з незрозумілих причин не працює вже три роки  (відео)

Ще у липні 2017 рокувлада Мукачева раптово повідомила про закриття басейну з термальною водою на ДЮСШ. Місця, де з перших днів літа щорок оздоровлювалися не тільки закарпатці, але й жителі інших областей України. Тоді, на обурення місцевих жителів, представники міської ради відповіли: «вже незабаром басейн реконструюють та удосконалять.

Додавши ще меду у вуха, відвідувачі з «карткою мукачівця» оздоровлюватимуться там безкоштовно. Однак, пройшло уже 3 роки а басейну й досі нема. Мукачівці неодноразово виходили на мирний мітинг з вимогою почути від міського голови причини завчасного закриття басейну та отримати альтернативні варіанти для оздоровлення та відпочинку. Проте жодного разу міський голова до людей так і не вийшов.

Тільки в середині літа 2019 року на території ДЮСШ роботи стартували. Термін здачі об’єкту в експлуатацію вже давно вийшов, проте картину ви бачите самі. Мукачівці обурені, адже басейн закрили без попередження та пояснення причини, пізніше представили уже затверджений проект реконструкції знову ж таки без громадських обговорень та врахування побажань місцевих жителів.

З року в рік годували обіцянками, вже незабаром басейн відкриють, проте роботи тривають і досі. Чому? Ніхто не пояснює. На що були витрачені кошти, а також причину збільшення передбаченої проектом суми із 5 до 36 млнгрн також ніхто не повідомляє.Не знає ніхто із жителів міста й чому змінили плани щодо проекту та коли зрештою будуть завершені роботи. Чи не скористаються наближені особи до міської влади близькістю комунального басейну для розвитку власного бізнесу? Невже такою і повинна бути чесна та відкрита діяльність влади? Питання поки без відповіді
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...