Новини по нашому 916 Переглядів 0 Рейтинг

Серед природних пам’яток нашого краю особливе місце займає озеро Бребенескул (відео)

червня 19 / 2020
Серед природних пам’яток нашого краю особливе місце займає озеро Бребенескул (відео)
Проте для того щоб його побачити доведеться здолати не один кілометр Чорногірського хребта. Закарпаття це край не лише гір, лісів та стрімких потоків, а й озер. В цьому впевнений екскурсовод Сергій Прокоп.

Озеро Бребенескул вважається найвисокогірнішим в Україні. Воно знаходиться на висоті 1801 метр над рівнем моря на Чорногорському масиві, який входить в Карпатський біосферний заповідник. Протяжність озера 134 метра. Найбільша ширина – 44 метри.Однак щоб побачити озеро мандрівникові доведеться йти не одну годину і здолати не один кілометр.

Бребенескул знаходиться у підніжжя двох гір – однойменної Бребенескул,яка до речі, є другою за висотою вершиною України – 2036 метрів та горою Гутин Томнатик. Й не дивлячись на непростий маршрут кількість людей,які бажають відвідати об’єкт щороку зростає. А хтось повертається сюди вдруге. До речі, нерідко відвідувачі пірнають в озеро. Однак нам порекомендували від цього відмовитися. Й не лише через те, що воно холодне.Повір’я, звичайно ж, жартівливе, але до погоди в горах і справді не варто ставитися легковажно. Як до походів в гори загалом. Ця місцевість далеко від цивілізації й до мандрівки треба ретельно готуватися.
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...Залишити Коментар