Новини по нашому 427 Переглядів 1 Рейтинг

Періс Хілтон зніматиме ролик у популярному курорті на Закарпатті

лютого 18 / 2020
Періс Хілтон зніматиме ролик у популярному курорті на Закарпатті
LifeStyle 24 стало відомо, що Періс Гілтон збирається знімати в комплексі "Деренівська Купіль" після його покупки. Локація на Закарпатті стане заключним місцем зйомок документального фільму "Це Періс", вихід якого попередньо планується в ютубі вже у травні цього року.
Гілтон зізналася, що цей проект відрізняється від усього, що вона коли-небудь робила. У минулому вона завжди грала роль свого персонажа. Це почалося ще після зйомок реаліті-шоу "Просте життя", які стартували в 2003 році.
Хочу, щоб світ побачив, що є багато неправильних уявлень. Мене судять по персонажу, якого я створила на початку своєї кар'єри. Тут все буде по-іншому. Люди побачать ділову жінку, яка створила і продовжує старанно працювати зі своїми бізнес-імперіями. Побачать, хто я насправді,
– стверджує Періс.
Зйомки в "Деренівській Купелі" плануються провести у квітні одразу після закриття угоди. Саме в цей час тут починає цвісти алея сакур, яких в комплексі 11 видів. Всього в дендропарку "Деренівська Купель" зібрані понад 5 тисяч унікальних сортів рідкісних рослин з усього світу.

У весняну пору на території "Деревенівської Купелі" зніматимуть шоу / Фото, надані комплексом
Локацію регулярно орендують для проведення фотосесій і відеозйомок. Одна з таких зйомок була продемонстрована Періс в минулому році і справила на Гілтон незабутнє враження. Додамо, що в 2018 році в "Деренівській Купелі" проходили зйомки проекту "Холостяк", а в травні минулого року записував своє відеозвернення Олег Винник.
Категорія : Новини по нашомуLoading...
загрузка...