Новини по нашому 4 941 Переглядів 9 Рейтинг

За часи незалежності України на Закарпатті зникло лише одне село

січня 14 / 2020
За часи незалежності України на Закарпатті зникло лише одне село
Такі дані навели в управлінні у зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування апарату Верховної Ради України, повідомляють Новини Закарпаття з посиланням на Depo.Закарпаття.

Із 1991 року на Закарпатті зникло лише одне село. Цей показник найкращий серед усіх областей України за період незалежності. Із мапи України зник 641 сільський населений пункт, зокрема 40 селищ і 601 село. Основною причиною зникнення стала відсутність жителів у цих населених пунктах.

Закарпатська область має найкращий показник разом із Волинською областю. У цих регіонах зникло по одному населеному пункті за часи незалежності. "У різних областях України – різна ситуація. Лише кілька областей України мають за природним приростом населення не мінус, а плюс. Так за даними 2012 року у Волинській, Закарпатській, Рівненській, Чернівецькій, Івано-Франківській областях більше народжувалось людей, ніж помирало. І така ж ситуація у місті Києві", – розповіла провідний науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень імені Птухи Людмила Слюсар.

Нагадаємо, що впродовж січня–жовтня 2019 року чисельність населення Закарпаття зменшилася на 2475 осіб.
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...