Новини по нашому 390 Переглядів 0 Рейтинг

Магічна дата 12.12: як здійснити заповітні бажання за допомогою вищих сил

грудня 12 / 2019
Магічна дата 12.12: як здійснити заповітні бажання за допомогою вищих сил
Ще з давніх часів повний місяць вважається дуже загадковим і містичним явищем, однак цього разу все зовсім не так. Особлива магія чисел повинна зробити 12 грудня (12.12) – днем потужної енергії. Супутник нашої блакитної домівки допоможе людям у виконанні найпотаємніших бажань, а також спонукає на визначення нових цілей. І звичайно, Місяць має стати головним джерелом мотивації.
Так, у четвер, 12 грудня, Місяць пішов у Близнюки, тому виконувати бажання можна у різних сферах. Велике значення при цьому матимуть оточуючі нас люди. Важливо завершити всі справи на позитивній ноті. Саме тому 12 грудня необхідно приступити до вирішення цих проблем. Не можна сидіти в цей день без діла.
За словами астрологів, дуже корисно буде скласти плани на наступні два з половиною тижні. Нумерологи зазначають, що дзеркальна дата грудня — відмінний час для планування, підвищення енергетики та позбавлення від ліні та апатії.
В цей день корисними виявляться медитації, молитви, походи до храму, спілкування з близькими людьми та особисті захоплення. Єдине, що вам варто пам’ятати про цей день чітко і ясно, — не варто сидіти склавши руки. Потрібно більше мріяти, більше діяти, працювати. Дуже позитивними стануть покупки. Можна зробити приємний сюрприз коханій людині на новорічні свята, придбавши подарунок у цей день.
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...