Новини по нашому 527 Переглядів 0 Рейтинг

Мінеральна вода Закарпаття завойовує Чехію (відео)

грудня 09 / 2019
В Чехіі, а саме в місті Прага, вже майже рік, як відкрився перший інтернет-магазин Allzora.cz, який займається продажем закарпатських та українських вод, в також їх доставкою по місцю призначення по всьому місту та околицях.

На ринку Чеської Республіки майже немає в продажі Закарпатських мінеральних вод, а якщо вони і є то по високій, несприятливій ціні для простого споживача. Враховуючи те, що по всій Чехії, як і в самій Празі, проживає дуже багато українців, інтернет-магазин Allzora.cz вирішив забезпечити своїх співвітчизників всіма різновидами Закарпатських вод, втіснивши їх на ринок Чехії оригінальним методом.

Мінеральна вода Закарпаття завойовує Чехію (відео)
Першочергова задача засновника інтернет-магазину Allzora.cz Івана Розмана та його команди полягала в тому, щоб вітчизняні, відомі всім води Закарпаття, потрапили на прилавки багатьох великих чеських супермаркетів і були доступні, як для громадян Чехії, так і для українців.

На етапі переговорів з керівництвом різних супермаркетів виникло багато непорозумінь, які заключались в небажанні співпрацювати на взаємовигідних умовах.

Тому зіткнувшись з різними перепонами було прийнято раціональне рішення, як забезпечити Закарпатськими водами своїх співвітчизників в Чехії за допомоги інтернет-магазину Allzora.cz, з доставка мінеральної води з України в Празі додому чи офісу споживачів.

На сьогодні щоденна продажа Allzora.cz складає більше, ніж 1000 бутилок Закарпатських мінеральних вод у день.
В асортименті е-шопа, окрім вод, є ряд інших високоякісних продуктів, які користуються великим попитом, як на Батьківщині, так і в Чехії. А саме, спеції, різні крупи, неалкогольні та алкогольні напої, солодощі та різні печива, молочні та м‘ясні вироби, великий вибір біопродукції та різні види техніки і канцелярських товарів, мангали та інше. Allzora.cz має широкий асортимент, що дає можливість знайти самі необхідні речi. Сайт Allzora.cz існує поки що лише на чешській мові, позаяк товари магазину мають великий попит, як серед українських так і чешських громадян.
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...