Новини по нашому 1 422 Переглядів 0 Рейтинг

В Ужгороді "Карпатська Січ" поставила на коліна араба, що з ножем гнався за жінкою (ВІДЕО)

жовтня 22 / 2019
В Ужгороді "Карпатська Січ" поставила на коліна араба, що з ножем гнався за жінкою (ВІДЕО)
Бійці "Карпатської Січі", серед яких і лідер організації Тарас Деяк, поставили іноземця на коліна перед потерпілою та змусили вибачитися.

Той чоловік погрожував ножем і вбивством жінці-підприємцю. Остання, не знайшовши підтримки в правоохоронців, звернулася до "Карпатської Січі".

З "гостем" з Близького Сходу, який забув, що він не вдома", "Карпатська Січ" "провела урок ввічливості й ознайомила з місцевими правилами етики", - повідомили в пресслужбі організації.

Як видно з відео, іноземцеві дали час зібрати речі і покинути територію України, а його закарпатській подрузі порадили бути більш перебірливою у стосунках.Коментар до відео: "Нещодавно Ужгородом прокотилася чергова новина про безчинства "гостя" з Близького Сходу, який забув, що він не вдома: араб дозволив собі розмахувати перед українкою ножем та погрожувати вбивством.

Карпатська Січ зустрілась з "героєм", провела урок ввічливості й ознайомила з місцевими правилами етики. Нагадуємо всім іноземцям, які з тих чи інших причин опинились на території нашого регіону: тут є сила, здатна відстояти честь, гідність та інтереси закарпатців." - пише "Карпатська Січ"
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...Залишити Коментар