Новини по нашому 665 Переглядів 0 Рейтинг

На Рахівщині люди самотужки будують для дітей спортивний майданчик

червня 05 / 2019
На Рахівщині люди самотужки будують для дітей спортивний майданчик
З метою залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом, здорового способу життя, в Рахівському селі Богдан небайдужі місцеві реалізують проект будівництва спортивного майданчика.

Роботи з будівництва тривають на території школи.
Реалізація проекту розпочалася ще у травні. Місцеві жителі самотужки зібрали кошти, закликають не байдужих приєднуватися, адже, кажуть: хочуть подати гарний приклад іншим. Ідея будівництва виникла у одного з місцевих жителів, який дівзнався про те, що є дерджавні програми для будівництва таких спортивних майданчиків. Дмитро Чичак на своїй сторінці у мережі фейсбук розповідає:"У мене одразу загорілися очі, тому що в кожного з нас є діти, а діти - це наше майбутнє, і багато що залежить від нас ,тобто!!!! яка буде наша молодь та взагалі нація. На мій розсуд, ми! маємо прокладати їм дорогу у здорове життя змалку...І я впевнений, що більшість з них піде правильним шляхом. Я спитав що від нас залежить? Мені відповіли: є державна програма, держава виділяє полотно та устанавлює його ,а від нас треба зробити основу... Більшість наших односельчан підтримали цю ідею. Так ось в травні ми розпочали підготовку. Основа майданчика буде робитися в три етапи. В перших числах червня приблизно після 10 числа почнеться другий етап роботи..."


Наразі спільними зусиллями жителі Богдана зробили перші кроки до реалізації проекту з будівництва спортивного майданчика та закликають небайдужих приєднуватися
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...