Новини по нашому 941 Переглядів 1 Рейтинг

Берегівська об'їзна в Мукачеві досі не доведена до пуття (відео)

травня 29 / 2019
Берегівська об'їзна в Мукачеві досі не доведена до пуття (відео)
Вщент розбита дорога на вулиці Берегівській у Мукачеві зажила сумної слави вже кілька років тому. Проте до сьогодні її так і не довели до пуття.

Ця дорога більше нагадує військовий полігон. Асфальт звичайний? Тут це покриття, схоже, занесено до червоної книги. Об’їхати було б безпечніше, але альтернативи немає. І цей відрізок є частиною дороги національного значення «Мукачево – Рогатин». Він веде до одного з ключових пунктів пропуску в межах області – «Лужанка».

Проїзд цією дорогою буквально вбиває автомобілі, машини розсипаються на ходу. Крім того, кажуть люди, через відсутність розміток, знаків обмеження швидкості і тротуару, ДТП на цій ділянці побільшало в рази. Паркани і фасади прилеглих до дороги будинків постійно в брудних патьоках. А на під’їздах до воріт утворюється товстий шар намулу.

Місцеві говорять, що призвідники дорожнього лиха – це багатотонні фури, за чиєю вагою геть ніхто не стежить. Люди, що проживають на вулиці Берегівська, вже неодноразово зверталися і в облавтодор, і до представників влади. Наразі мешканці вулиці знову звертаються всіх інстанцій і налаштовані рішуче.


Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...