Новини по нашому 1 346 Переглядів 0 Рейтинг

Виборці села на Закарпатті пояснили, чому ніхто з них не проголосував за Порошенка (ВІДЕО)

квітня 04 / 2019
Виборці села на Закарпатті пояснили, чому ніхто з них не проголосував за Порошенка (ВІДЕО)
Результати голосування за діючу владу в угорських селах Закарпаття раніше б приголомшили всю урядову вертикаль. Тепер люди кажуть, що це демократія і реакція далеко не тільки на проблеми захисту прав нацменшин.

Угорські села Закарпаття відзначилися низькою явкою виборців та голосуванням проти влади. Але цифри вражають. Зокрема, на Виноградівщині у Фертешолмаші, Дюлі і Карачині за діючого президента віддали голос аж по п’ятеро виборців; в Оклі та Тісобикені знайшлися по три прихильники; у Форголані їх було аж двоє, а в уже відомому селі Перехрестя — нуль.

Із 554 перехрестівців прийшли на дільниці 210. І не знайшлося жодного (!), хто б поставив мітку підтримки навпроти прізвища діючого гаранта. Навіть серед агітаторів, які напередодні активно працювали і в цьому селі.

Кореспондент Голосу Карпат побував у Перехресті, щоб дізнатися настрої людей. Колись повністю угорське Перехрестя розбавили вже близько третини переселенців з гірських районів Закарпаття. Працездатні молоді люди – більшість з них на постійній або тимчасовій роботі за кордоном. Залишилися пенсіонери й діти.

Зі слів простих людей, конфлікти Києва і Будапешта на фоні змін до Закону про мови та утиску прав нацменшин — далеко не єдина, а можливо, й не перша причина незадоволення. Все та ж мізерна пенсія, дорогий газ та розбиті дороги стоять кісткою в горлі не залежно від національних, релігійних чи інших особливостей. Керівником держави хочуть бачити чесну людину, якій вдасться покращити рівень життя простих людей.

Більше дивіться у ВІДЕО Голосу Карпат..
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...