Новини по нашому 1 168 Переглядів 2 Рейтинг

Зник з грошима і документами: аферист обдурив «евробляхеров» на півмільйона доларів

квітня 03 / 2019
Зник з грошима і документами: аферист обдурив «евробляхеров» на півмільйона доларів
У Львівській області аферист, який називав себе митним брокером, обдурив понад двісті автовласників. Шахрай запевняв, що допоможе розмитнити так звані евробляхі. Взяв у власників машин оригінали їх документів, гроші (повну вартість розмитнення автомобіля і ще 300-400 доларів за свої послуги), після чого зник. В цілому псевдоброкер обдурив автовласників мінімум на півмільйона доларів.

Потерпілі знаходили брокера через друзів і знайомих. Цікаво, що ще два місяці тому у цієї людини була хороша репутація. Люди розповідали, як він допоміг їм розмитнити машини з Єврономер і зробив це досить швидко. Крім хороших рекомендацій, за словами потерпілих, вселяв довіру офіс брокера. Він знаходився в тій же будівлі, що і митний пост. «На одному поверсі митниця, а на іншому - кабінети брокерів, - розповіли« ФАКТАМ »автовласники, які тепер звернулися в поліцію. - Ми були впевнені, що прийшли в офіційну установу. Андрій Була (так звуть афериста) сидів там же. Та й не він один - там була ціла команда брокерів. А якщо люди сидять під самим носом у співробітників митної служби, вони навряд чи можуть бути аферистами. Так ми думали ».

Обдурити більше двохсот чоловік псевдоброкеру вдалося менше ніж за два місяці. У день до нього зверталися десятки автовласників. Такий попит на послуги брокерів пов'язаний в першу чергу з тим, що люди сподівалися встигнути розмитнити свої машини до закінчення пільгового періоду (до 22 лютого), коли оформити наведене з-за кордону авто можна було з 50-відсотковою знижкою. Прекрасно це розуміючи, псевдоброкер запевняв своїх жертв, що виконає роботу максимально швидко.

Серед постраждалих є мешканці Зкарпаття, Гаврилюк Михайло розповів, що даного брокера він знайшов в Інтернеті. Звернувся до нього тому, що на Закарпатті були дуже великі черги, в цей брокер пообіцяв зробити все швитше, хоча трохи дорожче. Михайло передав всі копії документів та сплатив частину грошей, але ні грошей ні чоловіка згодом не стало.
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...