Новини по нашому 466 Переглядів 0 Рейтинг

На Рахівщині порушників благоустрою фіксують на камеру спостереженн (ВІДЕО)

лютого 06 / 2019
На Рахівщині порушників благоустрою фіксують на камеру спостереженн (ВІДЕО)
Записи з камери відеоспостереження у спільноті "Нове Ясіня" оублікував керівник комунального господарства Андрій Візавер. На відео видно як підприємці та звичайні мешканці автомобілями підвозять побутове сміття до території комунального господарства та скидують мішки прямо на узбіччя.

Андрій Візавер: На відео самовільне скидання мусору, з цими людьми я вже спілкувався, обіцяли вирішити питання, але нажаль минуло уже два тижні і ніхто не звернувся для вирішення проблеми. Також можу припустити, оскільки вони більше не скидали мусор протягом цих двух тижднів, що просто скидають там де не має відеоспостереження.
Номера транспортного засобу ВН 7381 НІ, привезли цей мусор з готелю Різдво на Драгобраті.

П.С. рекомендую всім хто незаконно звозив мусор до Комунального Підприємства, звернутись до нас з метою вирішення проблеми, для того, щоб я не був змушений висвітлити всі зафіксовані правопорушення в соц. мережах, а також не звертався до правоохоронних органів!

Перед цим у спільноті розгорілась суперечка після публікації однієї з користувачок про бездіяльність комунальної служби. У відповідь на звинувачення працівники комунального господарства оприлюднили відео, на якому батько скаржниці скидує сміття у центрі селища.

Проте є і позитивні приклади - частина підприємців куррорту Драгобрат впровадили роздільний збір побутового сміття та його вивезення.

Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...