Новини по нашому 808 Переглядів 1 Рейтинг

Дороги Мукачівського району замело снігом

січня 17 / 2019
Колапс у Мукачівському районі: гірські села замело снігом. На місцях працює важка техніка, проїзд транспорту, доставку продуктів у населені пункти – забезпечено.

Дороги Мукачівського району замело снігом
Гірські села Мукачівщини цьогоріч засипало снігом, подекуди його шар сягає висоти на половину зросту людини, у районі працює важка техніка, але її замало.

Ми проїхалися гірськими селами Брестів, Бабичі, Пузняківці – проїзд на цих ділянках повністю забезпечено. Снігоочисною технікою проводиться максимальна розчистка шляхів, наскільки це можливо, але, кажуть, проблема у тому, що сніг залишається обабіч дороги, місця, куди б його було можливо скинути, нема.

Сільський голова Брестова Василь Сідор каже: опадів у них випадає завжди чимало, зважаючи на те, що це гірська місцевість. Водночас люди не завжди розуміють, що в одну мить прибрати увесь сніг не можливо.Громадським транспортом до села можна дістатися, постачання продуктів у село в зв’язку із снігопадами не припиняється.

Працює снігоочисна техніка і у Бабичах, її появі у селі посприяло керівництво Мукачівської РДА, каже голова села Василь Маринець. Сніг тут вище коліна.

Чимало труднощів з’явилося і у селі Пузняківці, снігових заметів таких, як зараз, вже декілька років у населеному пункті не бачили.

Аномальні снігопади призвели до величезного шару снігового покриву, у районній адміністрації і надалі продовжують ліквідовувати наслідки негоди.
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...