Новини по нашому 1 054 Переглядів 0 Рейтинг

Дорога на Рахівщині через ями перетворилася на пастку для автомобілів (ВІДЕО)

січня 14 / 2019
Дорога на Рахівщині через ями перетворилася на пастку для автомобілів (ВІДЕО)
Дороги в Україні – це болюча тема. Звичайно, ситуація загострюється зимою і особливо в негоду.

Стан деяких автошляхів просто кричущий. Наприклад, такою є дорога між селами Середнє і Верхнє Водяне у Рахівському районі.

Дорога на в’їзді в село Середнє Водяне Рахівського району вже стає притчею во язицех. Зазвичай водії об’їжджають ями, але тут легше об’їхати саму дорогу – розказує пан Іван, житель села Середнє Водяне. Ремонт на цій ділянці дороги не проводився вже років 13-15, вона перетворилася на нездоланну смугу перешкод. ДТП через ями і псування автомобілів стали звичною картиною для кермувальників, які постійно їздять цим шляхом.

Люди скаржаться , що вони платять податок за те, що нібито їхні автомобілі псують дорогу, але ніхто не відшкодовує їм те, що дорога псує їхні авто.

Жителі села хвилюються – у таку пастку може потрапити і карета швидкої і пожежна машина. Шкільний автобус вже припинив возити дітей у Верхнє Водяне на навчання – стверджують жителі села. Але дорогу так і не ремонтують.

У департаменті інфраструкутри Закарпатської ОДА повідомили: відрізок шляху між селами Середнє та Верхнє Водяне – на балансі Рахівської районної державної адміністрації, адже з січня 2018 року за районні дороги відповідає керівництво районів. Поспілкуватися з представниками Рахівської райдержадміністрації, зокрема, відповідних відділів, в тому числі інфраструктури, нам, за офіційними номерами, на жаль, не вдалося.

Зі свого боку жителі Середнього Водяного теж зверталися у різні інстанції і району, і села. Але поки що буквально вибратися з «ями» їм не вдається.

Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...