Новини по нашому 1 156 Переглядів 1 Рейтинг

Лісівники ДП “Брустурянське ЛМГ” піднімають туризм на новий рівень (ВІДЕО)

січня 04 / 2019
Лісівники ДП “Брустурянське ЛМГ” піднімають туризм на новий рівень (ВІДЕО)
Рушієм розвитку туризму у віддалених районах Тячівщини, виступають лісівники Брустурянського лісомислиського господарства. Як розповідає керівник підприємства Михайло Бігун, впродовж останніх років у цьому напрямку лісівниками зроблено великий крок вперед.
Загалом на території Брустурянського лісомисливського господарства збудовано понад 40-ка рекреаційних пунктів. Розташовані вони в кожному лісництві. Для їх функціонального використання, лісівники намагаються створювати їх біля населених пунктів, автомобільних доріг та туристичних маршрутів, аби вони стали в нагоді як туристам так й місцевому населенню.
Та не тільки розбудовую рекреації, лісівники допомагають розвивати туризм у даному регіоні. Паралельно з цим будуються та проходять капітальну реконструкцію адміністративні будівлі лісництв, а також так-звані мисливські будинки. В кожному із них розташовані кімнати відпочинку, де подорожуючий зможе перевести дух від дороги та знайти прихисток на ніч.
Та зупинятись на цьому, лісівники Брустурянського лісомисливгоспу не збираються. В майбутньому, поряд із веденням лісового господарства, планується продовжувати роботу у розбудові нових рекреаційних пунктів та місць відпочинку.
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар