Новини по нашому 462 Переглядів 0 Рейтинг

Менше половини населення Закарпаття офіційно має роботу (ВІДЕО)

грудня 21 / 2018
Менше половини населення Закарпаття офіційно має роботу (ВІДЕО)


В Ужгороді говорили про працевлаштування. Працівники обласного центру зайнятості розказали про найпопулярніші вакансії року та кількість безробітних. Не оминули і питання трудової міграції.

Майже 2 тисячі вакансій із середнім розміром заробітної плати 6,2 тис. грн. пропонує закарпатцям Центр зайнятості. А з 1 млн. 250 тис. населення зайнятими на сьогодні є близько 503 тисяч.

Найчастіше роботодавці шукають фахівців швейного виробництва, системних в’язальників джгутів, операторів автоматичної лінії. З’явилися на ринку праці і вакансії медичної сестри та поліцейського.

В області актуальним залишається питання трудової міграції. Жителі виїжджають в пошуках кращого життя у сусідню Польщу, Чехію чи Росію. Фахівці переконані – в Уряді мали б підготувати комплексну програму по збереженню трудового ресурсу в Україні.

На сьогодні ринок України потребує робітничих професій. Тим часом як 78% випускників області пішли здобуватися вищу освіту і тільки 18,7 % – робітничі професії. Тому наступного року працівники центру зайнятості планують зосередися на профорієнтаційній роботі, передусім із школярами та їх батьками.

Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...