Новини по нашому 1 110 Переглядів 1 Рейтинг

На Закаратті більше не вироблятимуть коньяк

жовтня 23 / 2018
На Закаратті більше не вироблятимуть коньяк

Українські винороби висловили спільну позицію, яка узгоджується з діями уряду в частині виконання положень угоди про ЗВТ Україна-ЄС в питанні заміни найменувань продукції.

Про це повідомив генеральний директор корпорації «Укрвинпром» Володимир Кучеренко під час прес-конференції, яка відбулась після засідання ради директорів.

«Українські винороби готові виконати всі вимоги, які передбачені в рамках Угоди про асоціацію, та перейти на нові найменування для своєї продукції після завершення перехідного періоду», — зазначив Кучеренко.

Він закликав центральні органи виконавчої влади об’єднати зусилля для напрацювання дорожньої карти та формування нових найменувань на заміну існуючим позначенням.

За словами гендиректора, попри ймовірне падіння прибутків виноробів під час переходу на нові найменування, вітчизняні виробники готові до цього.

Як повідомлялося раніше, під перейменування підпадають, наприклад, «шампанське» і «коньяк». Цього вимагає Франція, бо ці терміни походять від географічних назв її території — провінції Шампань і міста Коньяк. Так, «шампанське» може стати «ігристим вином», а «коньяк» — «бренді», або отримати інші назви.

На Закарпатті працює один з провдних виробників коньяку в Україні — АП «Ужгородський коньячний завод».

Підприємство виробляє марочні коньяки «Ужгород» (12 років витримки), «Карпати» (8 років витримки)і «Тиса» (6 років витримки), ординарні — «Закарпатський» (4 роки витримки), «5 зірок» (5 років витримки) та «3 зірки» (3 роки витримки), а також коньяки «Невицький замок» (5 років витримки) і «Бескиди» (3 роки витримки).
Категорія : Новини по нашому


загрузка...