Новини по нашому 860 Переглядів 0 Рейтинг

Обуренню не має меж… Як можна так не любити свій край?

вересня 12 / 2018
На виконання плану по облаштуванню джерел, ми вибрали джерело в селі Дулово. Розповіли нам про нього місцеві, кажуть що вода в ньому завжди холодна і ніколи не пересихає, а ще й розташоване поблизу дороги.
Обуренню не має меж… Як можна так не любити свій край?


Коли ж ми приїхали на місце й зайшли в ліс, то обуренню не було меж… Навкруги було сміття розсипом та навіть в мішках, це свідчить про те, що люди навмисно зносять туди сміття. І це дуже страшно. Невже ми з Вами, проживаючи в такому мальовничому краї, не цінуємо те, що нам подарував Бог.

Але ж природа мстить, і відповідати будуть наші діти, і навіть ті, хто й не винен. Ось потім і думають місцеві чому їх топить, ще й владу звинувачують, що погана. Засмічені місцеві струмки, звори засмічені, захаращені, тому пропускна спроможність зменшується, і переважно завжди, після сильної зливи, це все сміття зносить в села.

А вода стає дедалі гіршої якості, й дітки народжуються інвалідами, як Ви думаєте чому? Природа мстить….

Облаштували джерело ми після того, як спочатку прибрали сміття навколо. Почистили дно джерела від намулу, очистили від трав’яних заростей та облаштували стінки джерела бутовим каменем.
Обуренню не має меж… Як можна так не любити свій край?

Надіємось, що сміття буде менше, і вода буде чистіша. Починати треба з себе, «не плюй в ту тарілку, з якої їстимеш» .Тячівське МУВГ
Категорія : Новини по нашому


Loading...
загрузка...