Шестирічного ужгородця врятували завдяки волонтерам та літаку ДСНС

липня 18 / 2018
Шестирічного ужгородця врятували завдяки волонтерам та літаку ДСНС


З Ужгорода до Києва – за дві години. Цими вихідними завдяки небайдужості волонтерів вдалося врятувати 6-річного Даниїла.

Спочатку лікарі ставили діагноз – гострий апендицит. Тут одна операція, а потім інша. Аж раптом за один вечір стан 6-річного Даниїла різко погіршився. Хлопчику всю ніч було зле. Тож батьки у вівторок вранці одразу до лікарів Чують діагноз – гострий апендицит. Після обіду цього ж дня хлопчика оперують. Але його стан, каже батько, не покращився.

Вже у четвер проводять другу операцію. Причина: спайкова непрохідність. Та після другої маніпуляції Даниїлу ставало все гірше.

Медики запевняють: усі операції пройшли без ускладнень. За цей час хлопчик щодня двічі на день отримував антибіотики, і лише раз знеболювальне. Тож як так сталося, що після двох оперативних успішних втручань у Даниїла відмовили нирки? Медики кажуть, що таке не часто, але трапляється. Зі свого боку зробили все можливе. Тим більше, консультувалися з колегами з Києва.

В результаті батькам довелося звертатися у Київ, за порадою медиків з Закарпатської обласної дитячої лікарні, що в Мукачеві. Зі слів завідувача відділення дитячої хірургії Ужгородської ЦРЛ Сергія Гербута, дитячого гемодіалізу на Закарпатті немає. А дорослі підходять діткам від 10-ти років, вага яких не менше 40 кг.

Батьки почали бити на сполох. Відгукнулася волонтер Власта Негря. Буквально за добу завдяки підтримці небайдужих змогли організувати для маленького пацієнта цілий літак від ДСНС України, який оснащений необхідною апаратурою. Вже за 2 години хлопчик був у дитячій лікарні «Охматдит».

Зараз здоров’я Даниїла покращилося. В Києві йому надали необхідну допомогу. Медики Ужгорода кажуть, що і зараз слідкують за його здоров’ям.

З хлопчиком поряд мати, а вдома чекає батько з двома братиками. На щастя, все обійшлося і всі переживання позаду. Та залишається питанням – що спровокувало ускладнення. Медики кажуть, причини з’ясовуються.

Категорія : Надзвичайне


загрузка...