В Тячеві вчора вночі поховали повішеника

липня 17 / 2018
В Тячеві вчора вночі поховали повішеника

Молодий хлопчина повісився , ще минулого тижня.
Що стало причиною невідомо, тільки з місця трагедії хлопця забрали в морг.

На місті працювала поліція, з'ясовували всі обставини. Зі слів місцевих, хлопчину довго тримали в морзі, через нововведення, його не могли відразу поховати бо не було кому видати рішення суду, за новими законами!

Вчора, в понеділок вночі, десь об 22 годині, нарешті хлопця поховали.
Він повісився у пятницю. Проблема у священикові не було взагалі!Бо греко-католицька церква дозволяє ховати, але в інакший спосіб.
Категорія : Надзвичайне
Павлишин Тетяна
17 липня 2018 10:04

Я перепрошую, але якщо не маєте достовірної інформації то не пишіть краще нічого!!!Він повісився у пятницю.І не могли його відразу поховати бо не було кому видати рішення суду, за новими законами!А проблема у священикові не було взагалі!Бо греко-католицька церква дозволяє ховати, але в інакший спосіб!І похорон почався у 19:30!І тільки через те що рішення суду чекали з Рахова!!!


Аня
17 липня 2018 10:43

Извините, а что церковь теперь выдаёт разрешение на похороны? Бред какой-то. Не отпевают самоубийц. Но хоронить то все равно надо.


,
17 липня 2018 15:22

Не залежно від того якою смертю померла людина. Вона має бути похована. І молитва має бути.  Так священники ховають самовбивць, ніхто не має права осуджувати. Але на цьому похорні священника не було.  


Машка славіта
23 липня 2018 20:35

 Якшо незнаєте правби непишить нічого. НЕБУЛО КОМУ ДАТИ РІШЕННЯ СУДУ, ТА МИ ОБІГАЛИ ВСІ ПОРОГИ ЯКІ ЛИШ МОЖНА БУЛО І ПРОКУРАТУРУ І СУДИ І АДВОКАТІВ, АБИ МИ МОГЛИ ПОПРОЩАТИСЯ ТА ПОХОВАТИ. НЕМА СПРАВИДЛИВОСТІ НІОДНОГО СУДІЇ НЕБОЛО НА РОБОТИ У ВІДПУСКУ УСІ БУЛИ


Залишити Коментар