За годину до смертельного ДТП поліція затримувала голову Перечинської РДА за іншу аварію. Але відпустила

липня 14 / 2018
За годину до смертельного ДТП поліція затримувала голову Перечинської РДА за іншу аварію. Але  відпустила

Смертельної аварії за участі голови Перечинської райдержадміністрації могло й не відбутися, якби поліція сумлінно виконувала свої службові обов’язки.

У п’ятницю (13.07) о 21.08, тобто за годину до смертельної ДТП в Перечині, у Перечинське відділення поліції надійшло повідомлення, що в с.Ворочово по вул.Головній сталася дорожньо-транспортна пригода – голова Перечинської РДА В.Олефір за кермом позашляховика Jeep Cherokee зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2109. На місце виїхала поліція й побачивши, що водій позашляховика був у стані алкогольного сп’яніння, відпустила його через те, що внаслідок аварії не було потерпілих. Геннадій Москаль доручив начальнику Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роману Стефанишину терміново провести службове розслідування за даним фактом, встановити, хто виїжджав на місце пригоди, звільнити цих людей за халатне виконання службових обов’язків, а матеріали розслідування передати в прокуратуру.
Категорія : Надзвичайне
Сантехнiк
14 липня 2018 11:58

Куда бiдному полiцiянтови податися, задержав би, але Майдауни та поцрiоти йому зробили би люстрацiю мiсцевого рiвня по тихому, а не задержав, вiдпустив, зась бiда, але зверху насувається люстрацiя з великим гуркотом. Тому не чудо що в полiцiянти мало бажаючих iти працювати, нема справедливостi. Скiльки лише депутати брали на поруки потенцiальних вбивць та iншого гироїчного непотрiбу, а за полiцiянта нiхто заступитися не хоче? Шановнi ви створили систему де Майдауну можно все, i скакати через трупи, i закон, чому вину за свої промахи перекладаєте на iнших, який полiцiянт буде задержувати свого голову РДА в системi координат створеною Майдауном? Задержали коли гнiй уже вилiз наружу, бо трупи так легко не спрячеш. Коли у Майдауна бiсовшак, то у полiцiянта вiдповiдальнiсть перед законом, плюс родина яку треба годувати. Неоправдую, але хочу порозумiти чому то так працює.


попередньому
14 липня 2018 19:14

Iнформацiя була бiльш повною як би дiзналися i про його батькiв цього алкоголика. Просто так не стають головою РДА.   


Олыфер
15 липня 2018 08:00

момкалю краще б дати  доручення перевырити хто  пыдсуныв президенту на  призначення головою РДА  цього  ыдиота т  не тильки. а  то як чуть що  уси  винувати  тильки  не  вин. усим  роздаэ  доручення. у  правовий  дкржави вже  без  тебе  розберуться хто  винен, а  твои  доручення  -ь це  пряме втручання  у  розслидування  криминальнои  справи и за  тим  же КК тягне крим  видповидальнисть. Сдавай  партбилет Гена.


Залишити Коментар