Під час військових навчань на Рівненщині загинули четверо бійців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону з Ужгорода

липня 06 / 2018
Під час військових навчань на Рівненщині загинули четверо бійців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону з Ужгорода

Голова облдержадміністрації оголосив на Закарпатті в суботу День жалоби

У п’ятницю (6.07) близько 6 години ранку в ході військових навчань на Рівненському полігоні загинули четверо бійців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону, який входить до складу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади й базується в Ужгороді. Ще четверо бійців поранені.

За попередньою інформацією, під час навчань вибухнув міномет. Двоє бійців загинули на місці, двоє по дорозі в лікарню, ще четверо поранені. Двоє із загиблих – мешканці Ужгорода, один – Перечина.

– Усі військові – учасники бойових дій, досвідчені бійці, які неодноразово демонстрували свій героїзм, відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України на Донбасі, – наголошує Геннадій Москаль. – Обласна державна адміністрація глибоко сумує з приводу смерті героїв і висловлює щирі співчуття їхнім рідним і близьким.

Геннадій Москаль підписав розпорядження про оголошення на Закарпатті Дня жалоби у зв’язку із загибеллю бійців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону. В суботу, 7 липня, на будинках державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установах, підприємствах та організаціях Закарпатської області буде приспущено Державний прапор. Крім того, установам та організаціям незалежно від форми власності рекомендовано скасувати проведення розважально-концертних заходів.
Категорія : Надзвичайне
West
6 липня 2018 12:37

Якщо вибухнув мiномет, то це говорить що вiн не якiсний, якi гарантiї що i другi мiномети не вибухнуть? 


Гарік
6 липня 2018 16:06

Ті хто придумав той міномет мають тепер самі стріляти поки не бахне. Ясно, що міномет не досконалий. Президент! - де давно обіцяна "високоточна" зброя?. Хватить вбивати наших хлопців. Укроборонпром під суд - показовий, бо скоро війну не виграємо.


Залишити Коментар