Замість якісного асфальту на Пряшівській-Об’їзній– ями та колії (відео)

травня 08 / 2018
Замість якісного асфальту на Пряшівській-Об’їзній– ями та колії (відео)

Вулиця Пряшівська – Об’їзна у Мукачеві абсолютно відповідає своїй назві. Адже тут і справді потрібно об’їзжати – величезні ями. Пан Микола водій з 35 річним стажем легко може відрізнити якісний ремонт дороги від неякісного. Не дотримання технологій та бажання зекономити на матеріалах перетворює таку дорогу через роки на бездоріжжя.

Суцільні колії, ями, таке відчуття ніби асфальт просто розлізся по дорозі,як пластилін. Деякі автомобілі змушені такою дорогою їздити кожного дня, тому не дивно,що вони жаліються – хто на постійні поломки автомобілів,хто на безпеку. Деякі ділянки дороги на цій вулиці проїхати зі швидкістю більше 20 км за годину не вдасться. Не комфортно тут і водіям фур, хоча саме для таких машин і побудована ця дорога.

Вона мала б витримувати вагу вантажівок, та з кожним роком ями стають усе більше. До слова, ця дорога обласного значення. Тут постійний потік машин. Тому єдине рішення для цієї ділянки дороги – це якісне асфальтне покриття,інакше і цю об’їзну і надалі доведеться обізджати.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...