До уваги закарпатців: Європейський союз вводить нові правила для в’їзду в Шенгенську зону

квітня 30 / 2018
До уваги закарпатців: Європейський союз вводить нові правила для в’їзду в Шенгенську зону
У середу, 25 квітня, посли країн Європейського союзу підтримали введення європейської системи інформації про поїздки і дозволів (ETIAS).

Тепер для в’їзду в Євросоюз необхідно буде отримувати спеціальні дозволи, повідомляється на сайті Ради ЕС.

Єдина загальноєвропейська система дозволить проводити попередню перевірку громадян третіх країн, які намагаються в’їхати в Шенгенську зону за умов безвізового режиму.

Особам, які подорожують без віз, необхідно буде отримати попередній дозвіл на поїздку. Для цього вони повинні заздалегідь заповнити заяву-анкету через Інтернет. Вартість такого документа складе €7. Раніше планувалося, що в’їзд в Шенген зони буде коштувати €5.

Надана інформація буде проходити автоматично перевірку за базами даних ЄС та Інтерполу, щоб визначити, чи існують підстави для відмови в дозволі на проїзд. Термін розгляду інформації з винесенням відповідного рішення не буде перевищувати 96 годин.

Дозвіл на в’їзд буде діяти 3 роки або до закінчення терміну дії закордонного паспорта. Однак його наявність не означає автоматичного права на в’їзд у країни Шенгену – остаточне рішення буде приймати прикордонник.

Спочатку система запрацює в аеропортах і морських пунктах пропуску. Для того щоб нові правила набули чинності, їх ще має підтримати Європейський парламент та затвердити Рада ЄС.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...