Прокуратура довела в апеляційному суді, що зміна запобіжного заходу юнаку з Нижньої Апші на цілодобовий домашній арешт була незаконною

квітня 23 / 2018
Прокуратура довела в апеляційному суді, що зміна запобіжного заходу юнаку з Нижньої Апші на цілодобовий домашній арешт була незаконною

Сьогодні, 23 квітня, виступаючи в судовому засіданні, прокурор наголосив, що розглядаючи 5 квітня, клопотання прокурора щодо продовження строку тримання під вартою, суд не мав права відпускати юнака додому, оскільки, згідно попередньої ухвали суду, він мав утримуватись під вартою до 13 квітня 2018 р.

Відтак, апеляційний суд Закарпатської області, погодившись з доводами прокурора про незаконність, необґрунтованість та невмотивованість, скасував ухвалу Ужгородського міськрайонного суду та постановив власну, якою продовжив строк тримання під вартою до 13 травня 2018 р.

Наразі, в рамках досудового розслідування, підозрюваний буде направлений до психіатричної лікарні для проведення стаціонарної комплексної судової психолого-психіатричної експертизи.

Першочергова кваліфікація даного злочину за ч.1 ст.115 КК України - умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині

Згідно санкції даної статті, юнаку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...