Закарпатець через пораду священика намагався вбити людину

квітня 15 / 2018
Закарпатець через пораду священика намагався вбити людину
У закарпатських селах люди часто кажуть: «Що каже священик – то святе, те виконувати просто необхідно». Якось трапилася з моїм старим знайомим дивна пригода, пов’язана з духівником.

Живе він у одному з сіл Хустського району. Із етичних міркувань не буду називати ні його справжнього імені, ні імені панотця, ні навіть – населеного пункту.

А зустрілися ми з ним цими днями біля прокуратури. Чоловік був дуже засмученим, а коли я спитав, що ж трапилось, розповів свою гірку історію.

Так от. Є в мого товариша дружина, яка просто була одержимою різними забобонами та ворожками. Їй все здавалося, що хтось їм щось поробив.Усі невдачі списувала на закарпатських відьом.

До всього того Марія була ще й дуже сварливою та скандальною жінкою, чоловіка постійно пиляла, мовляв, у сусіда хата більша, у кума машина краща, а у брата – зарплата вища. І так його допиляла, що почав він усе частіше заглядати в чарчину. Додому Павло не надто поспішав, бо вдома щоразу починалася чергова серія «морально-етичних» бесід. От і засиджувався з друзями в кафе після роботи.

А як тільки переступав поріг, жінка кидалася на нього з докорами та кулаками. Терпів чоловік, терпів, а далі почав уже й сам голос на неї підвищувати. А якось не стримався і вдaрив її по обличчю.

От і забігала Марія по всіх знайомих, усьому світу скаржитись, який її благовірний непутній, який n’яниця та грубіян, який агресивний та зовсім її не любить, не поважає.

Звісно ж, розповіла й матері. Порадила та до священика сходити, висповідатися, а ще краще – до монаха, мовляв, є один такий, що негативну дію роботи ворожок знімає.

Так вона і зробила. Наступного ж ранку поїхала в сусіднє село. Розповіла духівнику свою версію історії. Той щось почитав над її головою і наказав повертатись додому зі словами: «Хто завтра вранці першим у хату зайде, той і поробив вам. Нічого від себе не віддавайте».

Марія гарно подякувала (і словами, і грошима) та повернулася щаслива до Павла.

Такою натхненною він її давно не бачив. І вечерю йому смачну приготувала, і поприбирала всюди до блиску, незважаючи на те, що він був напідпитку.

Павла дуже здивувало, чому його Марія такою стала. Тепер він уже й сам повірив у дію чарів і приготував звечора біля дверей ящик дров – не лише грубку топити, але й кривдниці добре ними надавати за те, що чорними справами займається.

Вранці родина встала вдосвіта, приготувалася до візиту тієї чи того, хто зла їм бажає. У вікно вони по черзі виглядали, чекаючи гостей.

А тим часом сестра Марії здоїла корову і вирішила занести трохи молока її з Петром дітям. Нічого не підозрюючи, жінка переступила поріг хати, а там.

Петро на неї накинувся, як на ворога народу. І дровами бгв, і руками, і ногами. Та так, що «швидку» довелося викликати.

Забрали Світлану до лікарні зі стpусом мозку і численними синцями та переломами ребер.

Петрові ж довелося йти в прокуратуру писати пояснення. Тільки ніхто йому чомусь не повірив.

«Я теж тепер не вірю ні ворожкам, ні священикам, ні своїй дружині!» – сумно відповів мені чоловік і зайшов до кабінету слідчого.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...