Стихія на старті: українців попередили про найгірше

січня 18 / 2018
Стихія на старті: українців попередили про найгірше
Служби привели в режим підвищеної готовності
Рятувальники попереджають: стихія готує українцям потужний удар, в зв'язку з чим ДСНС і органи управління приведено в режим підвищеної готовності.Як повідомляє портал Рoliteka, на даний момент в такому режимі працюють 7 000 особового складу і 2 000 одиниць техніки. Глава рятувальної служби Микола Чечоткін закликав власників транспорту, як приватного, так і громадського, утриматися найближчим часом від виїзду на дороги України. Відзначається, що в зв'язку з різким погіршенням погоди в Україні на деяких автодорогах вводиться обмеження руху великогабаритного транспорту.

Так, ще з 20:00 17 січня обмежено в'їзд вантажівок у межах Київської області в усіх напрямках. Також з 00:00 18 січня в Києві вводиться обмеження на в'їзд великовантажного і великогабаритного транспорту в усіх напрямках. Обмеження триватиме на період снігопаду.

У зв'язку з обмеженням руху в місцях відстою великогабаритного транспорту вже розгортаються пункти обігріву, де водії зможуть зігрітися, випити гарячого чаю і перечекати негоду.

Зокрема, перед в'їздом до столиці рятувальники вже розгорнули мобільні пункти обігріву в наступних місцях:

траса Київ - Харків біля знака Київ
вул. Богатирська у КПП
траса Київ - Бровари біля КПП
траса Київ - Одеса
Брест-Литовське шосе
траса Київ - Чоп біля КПП поворот до Пущі Водиці
траса Київ - Обухів
На території Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей очікуються сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, в Києві очікується близько 20 см.

У Дніпропетровській, Запорізькій і Херсонській областях сильний дощ з переходом у сніг. В Україні, крім західних областей, де вітер посилиться до 15-20 м/с, в Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях 25-28 м/с, на дорогах України ожеледиця.У Київській області: сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-20 м / с, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 10-20 сантиметрів. У східних районах області дуже сильний мокрий сніг, висота сніжного покриву 30-40 сантиметрів.

У Києві: сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-18 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 20 сантиметрів.

Крім цього, у зв'язку зі снігопадами і хуртовинами, в зв'язку зі снігопадами і хуртовинами, 18 січня в горах Івано-Франківської та Закарпатської областей міститься значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що синоптики розповіли, коли погода вдарить найсильніше.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар