На трасі Київ -Чоп ДТП: Volkswagen Passat B8 влетів в авто патрульної поліції

грудня 28 / 2017
На трасі Київ -Чоп  ДТП: Volkswagen Passat B8 влетів в авто патрульної поліції
Про ДТП повідомим Igor Zinkevych в facebook Varta1 - Варта1 ГО"Варта1" varta1.com.ua Загальнодоступна група
Траса Київ -Чоп село Дідилів, ДТП. Volkswagen Passat B8 влетів в авто патрульної поліції, всі живі, водій Volkswagen Passat B8 з вигляду в стані алкогольного спяніння
Один з працівників поліції звернувся за медичною допомогою. Отримав пошкодження - забій щелепи, підозра на струс головного мозку.
З історії, що відбулося, за словами поліції: водій Volkswagen Passat B8 не зупинився на вимогу працівників патрульної поліції, його почали доганяти. В селі Дідилів на заборонений сигнал світлофору зупинилося декілька автомобілів, серед них і автомобіль, який переслідували правоохоронці- Volkswagen Passat B8. Поліція не помітила його і пролетіла на проблискових маячках біля автомобілів, що очікували на зелений сигнал світлофору. Коли патрульні помітила, що проїхали переслідуваний автомобіль, розвернувшись рушили на зустріч, а в той момент водій автомобіля Volkswagen Passat B8 вискочив з колони і полетів в них чим і спричинив ДТП.
Водій Volkswagen Passat B8 не коментує нічого про саме ДТП, окрім того він заявив, що за кермом Volkswagen Passat B8 не перебував, а водієм являється інша особа. Від проходження тесту на стан алкогольного сп’яніння і доправлення його в лікарню на здачу крові відмовився з тої самої причини, яку він заявив - що він не був за рулем. На місці присутній його адвокат, який також від коментарів відмовився.
Близько 02:20 водій Volkswagen Passat B8 поговоривши з адвокатом приняв рішення все таки поїхати в лікарню в Буськ і здати кров на аналіз
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар