Через комунальників в Ужгороді серйозно травмувалася дитина

грудня 13 / 2017
Через комунальників  в Ужгороді серйозно травмувалася дитина

Слідство Ужгородського відділу поліції повідомило про підозру двом працівникам підприємства у порушенні правил безпеки під час виконання комунальних робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки.
Сьогодні, 13 грудня, слідство Ужгородського відділу поліції повідомило про підозру двом особам у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 272 ККУ, тобто порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки. Нагадаємо, 16 листопада минулого року в Ужгороді біля ЗОШ №15 товариство з обмеженою відповідальністю проводило видалення дерев, і один із стовбурів впав на 12-річну дівчинку. Дитина отримала важку черепно-мозкову травму, крім цього, у неї було діагностовано відкритий перелом обох кісток лівої гомілки. Поранення, які отримала дівчинка, мали загострення. Дитина досі проходить реабілітацію і не оговталася від тієї страшної події. Встановлено, що травми, які отримала малолітня, відносяться до важких.
В кінці листопада цього року правоохоронці отримали висновок експертизи, яка встановила, що двоє людей перебувають в причинному зв’язку до настання того нещасного випадку. Так, організація робіт з видалення дерев на вулиці Заньковецькій не відповідала нормативно-технічним вимогам. Також ним не відповідав й інструктаж працівників. Крім цього, на місці проведення робіт не були встановлені спеціальні огороджувальні знаки, а робочі не переконалися в відсутності посторонніх осіб. Зважаючи на це, слідчі повідомили про підозру двом працівникам товариства з обмеженою відповідальністю. Слідство у справі триває.
Справа мала суспільний резонанс, поліція дотрималася всіх вимог до розслідування такої складної справи, що потребувало часу. Правоохоронці зібрали доказову базу та передадуть справу до суду, який і поставить крапку у даній історії.
Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
фото - zaholovok.com.ua
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар