Сім'я вбивці зникаючих видів тварин веде успішний клановий бізнес в Закарпатті

листопада 21 / 2017
Сім'я вбивці зникаючих видів тварин веде успішний клановий бізнес в Закарпатті
Закарпатський лісничий Устеріцкого лісництва ДП «Рахівське лісове дослідне господарство» Володимир Кабаль, який разом зі своїм сином Михайлом став фігурантом скандалу з відстрілом червонокнижних тварин, здавав в оренду лісництву свій автомобіль. До того ж, його сім'я є справжніми латифундистами в Рахові. Про це редакція 368.media дізналася з його декларації.
Дружина лісничого Володимира Кабаля Юстина зареєстрована як фізична особа-підприємець і саме з нею ДП «Рахівське лісове дослідне господарство» уклало два договори в лютому і травні 2017 року на оренду автомобіля ГАЗ-66. Загальна вартість укладених з ФОП Кабаль Юстина Михайлівна договорів становить 200 тис. Гривень. Примітно, що в декларації Володимира Кабаля, фігурує точно такий же ГАЗ-66, як і той, що неодноразово здавала в оренду держпідприємству його дружина.
Відзначимо, що ГАЗ-66 записаний як власність лісничого. Лісничий володіє машиною УАЗ 469А (1989), користується Renault kangoo (2004) належить нікому Ігорю Корній і Nissan Patrol (1986), що належить його синові Михайлу.
Решта транспортні засоби, а саме мопед GEON Х-ROAD250 (2014 року), авто FOLKSWAGEN GOLF (2009), FIAT FIORINO (1994), знаходяться у власності подружжя лісничого Юстини Кабаль.
Сім'я володіє в Рахові п'ятьма земельними ділянками загальною площею 21,25 тис. Кв. м і двома земельними ділянками в смт Ясіня Рахівської області загальною площею 1,2 тис. кв. метрів.
У власності сім'ї лісничого також знаходиться і нерухомість в Рахові: квартира на 39,96 кв. метра, два будинки на 171,36 і 76,75 кв. метрів, гараж на 61,59 кв.м і споруджуваний будинок на 336,43 кв.м.
Крім цього, в декларації лісничого зазначено, що його дружина володіє міні-готелем в смт Ясіня на 795,33 кв. метра. Відомо, що він називається приватна садиба: «Снігові Вершини», яка згідно з інформацією на сайті, знаходиться в мальовничому місці біля лісу курорту Драгобрат. У мережі є інформація і про садибу «У Кабаля В.Ю.» в Рахівському районі біля Карпатського біосферного заповідника.
Всього в 2016 році Володимир Кабаль заробив 193,5 тис. Гривень, а його дружина - 230,3 тис. Гривень. Також за Юстиной Кабаль задекларовано 220 тис. Гривень заощаджень. У Facebook також є інформація про «незадекларованому бізнесі» лісничого.
«Вони влаштовують платні полювання для« багатих »людей: на кабана - за 300-500 доларів, на оленя благородного 700-1500 доларів, на ведмедя - 2000 доларів» - зазначив у своєму відгуку користувач Олександр Стефанович.
Крім цього, Володимир Кабаль є головою громадської організації Рахівське районне товариство мисливців та рибалок «Говерла», а його син, депутат від «Радикальної партії» Михайло - його заступник.
Дружина сина лісничого Михайла - Юлія Буряк зайняла посаду начальника відділу Центр надання адміністративних послуг в Рахівському міськраді, звільнившись із посади головного спеціаліста Рахівського райуправління юстиції Закарпатської області. Причому раніше в цьому відомстві вона займала пост заступника начальника Рахівського районного управління юстиції. А дочка лісничого Леся Кабаль обіймає посаду прокурора в Рахівському відділі Тячівської міської прокуратури.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар