На Закарпатті низька інтенсивність епідемічного процесу з грипу

листопада 20 / 2017
На Закарпатті низька інтенсивність епідемічного процесу з грипу

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик за період з 11 по 17 листопада в області спостерігалася низька інтенсивність епідемічного процесу з грипу та гострих респіраторних інфекцій. Показники захворюваності знаходилися нижче епідемічного рівня на всіх адміністративних територіях. Загалом до закладів охорони здоров'я із ознаками респіраторних інфекцій звернулося 2 959 осіб, показник захворюваності становить 234 на 100 тис. населення та є нижчим за епідемічний поріг на 36%.

Респіраторні інфекції, що виникли у дітей, складають 66% від усіх зареєстрованих випадків. На минулому тижні найвища захворюваність на ГРІ зареєстрована серед дітей віком до 4 років – 937 на 100 тисяч дитячого населення цієї вікової групи. Зросла кількість звернень за медичною допомогою з приводу респіраторних інфекцій серед підлітків (на 17,5%) та людей похилого віку (на 33,9%.

Кількість госпіталізованих з приводу респіраторних інфекцій в порівнянні з попереднім тижнем зменшилася із 161 до 124 осіб. За даними вірусологічного моніторингу, серед хворих підтверджена циркуляція РС- вірусів та парагрипу.

В області триває щеплювальна кампанія проти грипу. В Перечинському, Ужгородському, Мукачівському, Хустському, Виноградівському районах та м.Ужгород з початку сезону захворюваності вакцинована 821 особа в т.ч. 280 дітей. Для щеплення використовуються всі актуальні для цього сезону вакцини: ІНФЛУВАК® (INFLUVAC®), ІНФЛУЕНЗА ВАКСІН, ДЖІСІ ФЛЮ / GC FLU, ВАКСІГРИП / VAXIGRIP.

Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...