Суперечки довкола теми спорудження курорту "Свидовець" зачепили всю Україну (відео)

листопада 20 / 2017
Телеканал Інтер, в новинах висвітили спірне питання будівництва мега-курорту "Свидовець", із сотнями готелів, 53 км витягів та понад 200 км лижних трас. Будуть навіть поля для гольфу (прям на полонині) та летовище. Планується, що одночасно там зможуть прийняти 30 тис. туристів.
Категорія : Надзвичайне
МІСЦЕВИЙ
20 листопада 2017 13:14

ЛЮДИ ТА ХВАЛА БОГУ ЩО ХОТЬ ЩОСЬ БУДЕ РОБИТИСЯ НА БЛАГО КРАЮ ЯК БИ ЦЕ НЕ ХОТІЛОСЯ ПЕВНИМ СИДАМ   НЕ СПОРЬТЕ І НЕ ВАДБТЕСЯ А ПОМАГАЙТЕ РОЗВИВАТИСЯ ЗАКАРПАТТЮ


іван
20 листопада 2017 13:37

це не спір - це ціленаправлена недалекоглядна політика балогівського клану з використанням проплачених прихвостнів типу француза ореста та фабриціів


Николай
20 листопада 2017 14:53

Пусть сделают и так в Раховском районе бол ше не чем заниматься приедут туристы и всем будет хорошо а каталогом есть чем заниматься пусть чистят речки от мусора а не только пиарится перед журналистами,а лесов всеравно будут резать и дальше а тут хоть польза и для местного населения будет, будет газ в Раховском районе не будут рубать леса,вам хорошо обсуждать другой район у вас небось и газ есть тепло в доме не покупайте машину дров по 350$,так что успокойтесь екологи не шумите зря и без вас знают что надо делать.


Читатель
1 лютого 2018 13:31

Неоколонізатори в першу чергу хочуть заволодіти землею, знищать природне середовище проживання корінного населення де обіцяють «процвітання». І це «відгукнеться» не лише в Свидовці та навколо, а й набагато ширше. Ліс в горах суцільно вирубувати не можна, бо він виконує природно-захисну функцію, Екологи роблять правильно! ЩОРІЧНІ ЗБИТКИ лише від повеней в зоні діяльності об’єднання «Прикарпатліс»  складали 20 млн. руб., а прибутки  - 11,8 млн.руб.[Украинские Карпаты. Природа. Киев: «Наукова думка». – 1988.; с. 197]. Саме тому в останні десятиріччя існування СРСР суцільні вирубки лісу припинили.

Мають гроші, хай вкладають у виробництво продукції.


Читателю
1 лютого 2018 15:16

Ба, кобы так! А , то никус не так: обы як гріло, а закі ся не обпече...


Залишити Коментар