Що заважає вирішити проблему виноградівського сміття?

вересня 13 / 2017
Що заважає вирішити проблему виноградівського сміття?


Нещодавно на сесії Виноградівської районної ради вкотре порушили сміттєве питання. Річ у тім, що у районі тверді побутові відходи утилізувати нікуди, зараз увесь непотріб звідти везуть у Мукачево. Та найбільше обурює місцевих - що не за графіком. Буває, сміття не вивозять із населених пунктів по кілька тижнів, кажуть депутати.
А виходу із цієї ситуації нема: фірма «АВЕ Виноградово» щомісяця вивозить на мукачівський полігон близько 19 тисяч кубічних метрів сміття. Співпрацюють вони із Мукачівським міським комунальним підприємством «Чисте місто», на балансі якого перебуває полігон твердих побутових відходів. І це наразі єдиний варіант, бо хоч ділянки під сміттєзвалища у Виноградівському районі виділяють, громади сіл не погоджують його будівництво на території свого населеного пункту.
Однак Директор "АВЕ Виноградово" Адальберт Жидик переконує, усі проблеми намагатимуться ліквідувати найближчим часом. Бо окрім проблеми утилізації сміття, існує і кадрова, і технічна.
Люди відмовляються працювати за мізерну зарплату. Однак місцевих жителів не турбують внутрішні проблеми фірми, кажуть депутати. Вони щомісяця сплачують за вивіз непотребу і вимагають, аби він здійснювався систематично і за графіком.

Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...