Закарпатські роми є надзвичайно небезпечним елементом для суспільства

вересня 11 / 2017
Закарпатські роми є надзвичайно небезпечним елементом для суспільства

В мережі фейсбук, Націоналістичний рух «Карпатська Січ», підняв проблемне питання, щодо Закарпатських ромів, які грабують, б’ють, насилують, нагло та неадекватно ведуть себе.

Останнім часом в Ужгороді та й в усьому Закарпатті надзвичайної актуальності набула проблема ромів. Кожен другий день в новинах пишуть про пограбування, згвалтування, нахабне хуліганство, продаж та публічне застосування наркотичних засобів, вандалізм, здійснюваний представниками вище згаданої національності. (посилання прикріплюємо)
Роми є надзвичайно небезпечним елементом для суспільства, адже вони являють собою такий собі національний злочинний клан. В них діє залізна дисципліна та кругова порука, через що вони відчувають себе безкарними. Серед звичайних людей склався стереотип, що роми - це звичайні дрібні злодюжки, які лише займаються грабіжками та хуліганством, але за останні роки циганська злочинність перейшла на новий рівень. Чимало циганських родин активно займаються наркоторгівлею, торгівлею зброєю та навіть людьми. За свідченням фахівців з МВС, щонайменше 30% наркоринку прикривають собою саме цигани.

Ужгород серед туристів та мешканців інших міст давно вже асоціюється з циганами, а для звичайних ужгородців вони приносять неприємності вже всіма відомими способами, такими як викрадення люків та інших речей з металу, щоб здати на металобрухт, вандалізм (розбиття вікон,ламання дерев, смітників, лавок, тощо.) заради забави, гвалтування жінок та дітей, "гоп-стоп"... Також в Ужгороді існують декілька таборів, які просто своєю присутністю блокують прохід і цілий район для звичайних ужгородців, адже проходити повз ці табори є справді надзвичайно небезпечно, ти одразу стаєш для мешканців табору ціллю та наврядчи вийдеш звідти цілим або хоча б без пригод.

Спроби інтеграції циган в суспільство показали, що це марна справа. З десятків тисяч циган "інтегрованими" ставали всього кілька десятків, 95% ж залишались вірними своєму звичному способу життя, тому вважаємо, що боротись з цією проблемою варто іншими методати.
Категорія : Надзвичайне


загрузка...


Залишити Коментар