Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків негоди у Закарпатській області

липня 25 / 2017
Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків негоди у Закарпатській області
Сильні пориви вітру та опади, які пройшлися територією Закарпаття, завдали збитків регіону у вигляді повалених дерев, потрощених автомобіів та знеструмлених населених пунктів.

Станом на 07:00 25 липня, за попередніми даними, в області відключеними від електропостачання залишалися 8 населених пунктів частково та 30 повністю. Зокрема: Ужгородський р-н (5 частково та 5 повністю); Мукачівський р-н (1 частково та 12 повністю); Міжгірський р-н (1 частково та 1 повністю); Рахівський р-н (1 повністю); Воловецький р-н (7 повністю); Перечинський р-н (1 повністю); Іршавський р-н (1 повністю); Хустський р-н - 1 частково м. Хуст та 2 повністю.

Також в ніч з 24 на 25 липня сильні пориви вітру спричинили падіння аварійних дерев, у двох випадках останні потрощили транспортні засоби.Підрозділами ДСНС області вживалися заходи по ліквідації наслідків через падіння дерев.

Так, 24 липня о 23:10 дерево впало на проїжджу частину на вулиці Ужгородська в м. Перечин. Загиблих та травмованих немає. Для розпилення впалого дерева залучалось відділення ДПРЧ-1 м. Перечин. А о 23:30 дерево впало на проїжджу частину в с. Тур'ї Ремети Перечинського району. На місці події також працювали рятувальники ДПРЧ-1 м. Перечин.

Три випадки падіння дерев сталися і в обласному центрі. У двох з них були пошкоджені транспортні засоби.

О 23:15 внаслідок падіння дерева на проїжджу частину в м. Ужгород на вул. Бородіна було пошкоджено автомобіль «ВАЗ 2106». Для розпилення впалого дерева залучалось відділення АРЗ СП У ДСНС України у Закарпатській області.

Також о 23:15 під час падіння дерева на проїжджу частину в м. Ужгород на вул. Перемоги. був пошкоджений автомобіль «ДЕУ Ланос». Для розпилення впалого дерева залучалось відділення АРЗ СП.

О 23:40 сталося падіння дерева на проїжджу частину в обласному центрі (об’їзна дорога). Для розпилення залучалось відділення ДПРЧ-14 м. Ужгород.

У с. Кольчино Мукачівського району о 23:50 дерево також повалилося на проїжджу частину автошляху міжнародного значення Київ-Чоп. Для розпилення впалого дерева залучалось відділення ДПРЧ-18 м. Мукачево.

У всіх випадках обійшлося без загиблих та травмованих.
Категорія : Надзвичайне


загрузка...


Залишити Коментар