Закарпатські вогнеборці врятували житловий будинок від пожежі

липня 19 / 2017
Закарпатські вогнеборці врятували житловий будинок від пожежі

18 липня о 19:33 до «Служби порятунку» поступило повідомлення про пожежу у надвірній споруді (літня кухня), що на вулиці Борканюка у с. Добрянське Тячівського району. Сповістили про подію власники домоволодіння.
Для її ліквідації на місце було направлено чергове відділення 8-ої державної пожежно-рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Нересниця. Загалом на пожеі працювало 6 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
До прибуття рятувальників місцеве населення самостійно намагалося загасити полум’я, але марно без допомоги рятувальників, сили були не рівні. Не зважаючи на те, що гасіння пожежі ускладнювалося зберіганням на горищі великої кількості сіна, вже о 20:17 рятувальникам вдалося локалізувати пожежу, а о 21:58 повністю ліквідувати. Завдяки професійним діям надзвичайників, від знищення вдалося врятувати житловий будинок господарів, що знаходився поруч із надвірною спорудою.
Внаслідок пожежі вогнем знищено крівлю літньої кухні, близько 4 тон сіна та мотор з витяжкою, також частково пошкоджено стіни надвірної споруди та речі домашнього вжитку.
Причина пожежі встановлюється, але ймовірніше за все загорання стало наслідком короткого замикання електромережі.
Збитки встановлюються.
Травмованих і загиблих на пожежі не було.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...