Чергове жахіття у хустському пологовому

червня 30 / 2017
Чергове жахіття у хустському пологовому

Вчора в ночі з 28 на 29 06.2017р. у пологовому відділенні Хустської райлікарні померла молода породілля 30 років з с.Копашнева Хустського району , працювала жінка виховатилем в дитячому садочку .

Породіля перебувала на контролі лікаря Б., і прийшла на черговий огляд зі слів родичів, пише на своїй сторінці у facebook Роман Келемен.

Під час огляду лікар прийняв рішення викликати роди. Але щось пішло не так, матка не витримала нагрузки, стався розрив, породіллі терміново провели кесарів розтин, але в реанімації жінка померла. Інші розповіли , що жінка самостійно народила але після родів її стало погано і пішла кровотеча її направили в реанімацію, де вона вже померла .

Новонароджена дівчинка є третьою дитиною у померлої. Чоловік породіллі у цей час був закордоном, на заробітках. Його повідомили про трагедію і він терміново повертається. Що спонукало лікаря піти на такі заходи, при яких трапилася трагедія, буде з"ясовувати слідство.
Невже неможна було уникнути смерті, тим паче, що для породіллі це були треті пологи. У нас час, найсучасніших підходів і такої "високої " кваліфікації лікарів трапляються такі жахливі і непоправимі трагедії.

Ось як прокоментував трагедію один лікар , який був присутній вже при спасінню жінки « Померла вона з халатності лікаря , який приймав роди.

Народила вона сама ,але лікар або передозував стимулятора , або видавлюючи дитину нашвидко з матки і матка не витримала і лопнула. Так як породіля мала проблеми з маткою ще при 2 вагітності. Не прийнявши ніяких мір лікар залишив її в родзалі на цілу годину без нагляду, в неї почалася велика крововитрата і їй стало погано, а вони і так не відреагували, а відправили її в реанімацію , бо вона почала жалітися на серце.Лікар реаніматолог старався купірувати приступ але це вже не допомагало.

А серце боліло із-за того, що булла велика втрата крові, а коли їй стало ще гірше її взяли в операційну і майже 4 год. йшла операція по видаленню матки (так замітали сліди своїх гріхів) , а тепер стараються списати все на реаніматолога. Її ще ледве живу вивезли з операційної .
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...