Через відлигу на річках Закарпаття очікується льодохід

січня 31 / 2017
Через відлигу на річках Закарпаття очікується льодохід


На Закарпатті очікується відлига, на річках краю - льодохід, водночас паводку у найближчі десять днів спеціалісти не передбачають. Про це йшлося в Закарпатській ОДА під час засідання енергетичного штабу під головуванням директора департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Едуарда Маляра.
За прогнозом синоптиків, протягом 1‒6 лютого по області передбачається підвищення температури повітря вдень до 6-8-ми градусів. Крім того, протягом 1‒4 лютого очікується сніг, мокрий сніг та дощ. На річках області 3‒6 лютого відбудеться підвищення рівнів води до 1,5 метра. На окремих ділянках річок, переважно на низовині – льодохід. Водночас температура повітря вночі становитиме нижче нуля, що завадить різкому руйнуванню льодового покрову, відповідно, спеціалісти не передбачають виникнення паводку у найближчі 10 днів у зв’язку з відлигою.
Під час засідання вирішено слідкувати за гідрологічною ситуацією та при необхідності залучати сили обласного управління ДСНС до підривних робіт аби уникнути утворення заторів з льоду та підвищення рівнів води.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...Залишити Коментар