На Закарпатті захворюваність на грип та ГРІ знаходиться нижче епідемічного порогу

січня 30 / 2017
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРІ знаходиться нижче епідемічного порогу


За минулий тиждень із симптомами гострої респіраторної інфекції до закладів охорони здоров'я області звернулося 4 714 осіб. Про це повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик. Захворюваність становить 374,38 на 100 тис. населення, що на 12,3% нижче визначеного епідемічного порогу. Кількість захворілих у порівнянні з попереднім тижнем зменшилася на 10% за рахунок дорослих вікових груп та дітей до 4 років.
Захворіло на гострі респіраторні інфекції 2 687 дітей віком до 17 років (57% від усіх захворілих), що на 5% менше ніж за попередній тиждень (за рахунок зменшення кількості захворілих дітей віком до 4 років). Кількість захворілих по інших дитячих вікових групах перебуває на рівні минулого тижня.
Кількість госпіталізованих з приводу респіраторних інфекцій за минулий тиждень зменшилася на 23% і становить 152 осіб (3,2% від захворілих).
Станом на 27.01.2017р. в області зареєстровано 23 випадки грипу, серед 26 лабораторно обстежених осіб за минулий тиждень підтверджена циркуляція РС-вірусів у 2 осіб, вірусів парагрипу у 6 хворих. Летальних випадків грипу не зареєстровано.
Епідемічні пороги захворюваності досягнуті в Міжгірському, Великоберезнянському, Ужгородському, Тячівському районах.
На інших адмінтериторіях показники нижче порогових рівнів в межах від -67% в Хустському до -16,7% у Волівецькому районах.
З початку сезону захворюваності на грип та ГРІ в області щеплено проти грипу 2033 осіб, в т.ч. 712 дітей та 569 медичних працівників.
З 30.01.2017 року навчально-освітній процес у всіх навчальних закладах області відновлений. Комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів триває, - інформує департамент охорони здоров’я Закарпатської ОДА.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...