В селі Іза сталася жахлива пожежа в якій постраждала 99-річна бабуся

грудня 15 / 2016
В селі Іза сталася жахлива пожежа в якій постраждала 99-річна бабуся


14 грудня о 07:15 в оперативно-рятувальну службу Хустського району поступило повідомлення про пожежу в житловому будинку на вул. Вакарова, що в с. Іза. Ознаки горіння помітив місцевий житель, котрий вранці проходив повз житловий будинок.

Чоловік не гаючи часу повідомив про все рятувальників. Для ліквідації пожежі до місця виклику було направлено одне відділення вогнеборців 10-ої державної пожежно-рятувальної частини. На час їхнього прибуття вогонь охопив частину покрівлі помешкання.

Вже на місці з’ясувалося, що всередині може перебувати 99-річна власниця. Рятувальники негайно зайшли в будинок. В одній з кімнат вони виявили жінку та допомогли їй вийти з будинку. Медичної допомоги жінка не потребувала. Далі приступили до гасіння пожежі.

О 07:36 її вдалося локалізувати й о 08:15 ліквідувати повністю. Завдана матеріальна шкода складає 15 тисяч гривень, адже вогонь знищив покрівлю на площі 2 км.м. За попередніми даними пожежа могла стати наслідком порушення правил пожежної безпеки підчас експлуатації пічного опалення.
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...